Zeytindostu gazeteciler sayesinde tüketim arttı
google-plus15 Kasım 2015 Pazar 11:58 (2438)
Gazeteci-Yazar Gülseren Yeniçay, ülkemizde zeytinyağı tüketiminin az da olsa arttığını söyledi. Yeniçay, Türkiye’nin ilk ve tek zeytin ve zeytinyağı dergisi Zeytin Ağacı Dergisi’ne de gönderme yaptı.
Zeytindostu gazeteciler sayesinde tüketim arttı

Gazeteci-Yazar Gülseren Yeniçay, ülkemizde zeytinyağı tüketiminin az da olsa arttığını söyledi. Yeniçay, Türkiye’nin ilk ve tek zeytin ve zeytinyağı dergisi Zeytin Ağacı’na da gönderme yaptı.

 

Yazıları ilgiyle takip edilen  Yeniçay, Haber Ekspres Gazetesi'ndeki yazısında ülkemizde zeytinyağı tüketimindeki artışta zeytindostu gazetecilerin katkısına işaret etti. Yazısında, “Nazlı-Selamettin Bayındır çifti gibi... Birçok gazete ve internet sitesinin yazarı Ünal Tümin ve sevgili eşi Türkcan Tümin ve evlatları gibi... Foto Muhabiri Mehmet Özdoğru gibi... Bodrumlu Ayfer Ülkü, Hakan-Tolga Ülkü kardeşler gibi... Ege'nin belki de Türkiye'nin ilk 'zeytin dergisi'nin yönetimini üstlenen Hüsamettin Berber gibi...” ifadeleriyle bu gazetecilere vurgu yapan Yeniçay, “Zeytindostu gazeteciler sayesinde ülkemizde zeytinyağı tüketimi az da olsa arttı” ifadelerini kullandı.

Yeniçay’ın yazısının devamını okumak için tıklayınız…

Yorumlar
En Çok Okunan Haberler